Wydrukuj tę stronę

Pakiet Trzydniowy

Czytany 393 razy.
1 komentarz

(2 głosów)

Pakiet znajduje się w ofercie cały rok za wyjątkiem okresu Świąt Bożego Narodzenia oraz Świąt Wielkanocnych. Pakiet obejmuje pobyt od godz. 16:00 w dniu przyjazdu do godz. 11:00 w dniu wyjazdu. Pakiet zastępuje dotychczasowy Pakiet Weekendowy, który było można wykupić tylko na okres weekendu. Ten pakiet można zrealizować w dwolnym dniu tygodnia.

Świadczenia wliczone w cenę:

2 noclegi w pokojach z łazienkami i TV,
2 śniadania (wydawane od godz. 8:00 do godz. 10:00),
nielimitowana możliwość korzystania z saun (w godzinach otwarcia),
wstęp do groty solnej - 1 seans dziennie dla 1 os.,

Usługi bezpłatne:

parking na terenie obiektu,
Wi-Fi,
nielimitowana możliwość korzystania z jacuzzi (w godzinach otwarcia).

Wyżywienie:

śniadania wliczone w cenę pakietu;

Cennik:

1) Za dzieci do lat 3 nie pobieramy opłaty pod warunkiem, że nie będą korzystały z wyżywienia oraz oddzielnego miejsca przy stole i miejsca do spania. Jeżeli chcemy aby dziecko miało oddzielne łóżko wówczas należy za dziecko wnieść opłatę jak osobę dorosłą.

2) Cennik nie dotyczy okresu 30.04-03.05.2021r. oraz 02.06-06.06.2021r.

3) Pobyt można przedłużyć o dowolną ilość dni zachowując prawo do tych samych świadczeń co obejmuje pakiet. Wówczas każdej osobie przysługuje codzinne śniadanie, codzienna nielimitowana możliwość korzystania z saun i jacuzzi (jacuzzi poza okresem sezonu letniego, zimowego i okresu świąt czynne jest tylko w weekendy) oraz 1 seansu dziennie w grocie solnej.

W przypadku zakwaterowania mniejszej ilości osób niż miejsc noclegowych w pokoju do opłaty doliczamy 40% od każdego niewykorzystanego miejsca w pokoju.
Pakiet obejmuje śniadania wydawane od godz. 8:00 do godz. 10:00. Dodatkowe posiłki można zakupić w znajdującej się w pensjonacie restauracji.

W sobotę w restauracji mogą być organizowane wieczorki taneczne. W tym czasie nie jesteśmy w stanie zagwarantować ciszy nocnej do czasu zakończenia imprezy. Standardowo impreza trwa od godziny 20:00 do godziny 2:00.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16:00 w dniu przyjazdu i kończy o godz. 11:00 w dniu odjazdu.

U nas zrealizujesz bon turystyczny