weekend
super oferta
oferta
Zimowisko

Zapraszamy do współpracy organizatorów zimowisk, obozów sportowych i innych form wypoczynku dzieci i młodzieży.

Zapraszamy do współpracy organizatorów zimowisk, obozów sportowych i innych form wypoczynku dzieci i młodzieży.

Zapraszamy do współpracy organizatorów zimowisk, obozów sportowych i innych form wypoczynku dzieci i młodzieży.

weekend
super oferta
Zielone Szkoły

Zapraszamy do współpracy organizatorów zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych.

Zapraszamy do współpracy organizatorów zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych.

Zapraszamy do współpracy organizatorów zielonych szkół oraz wycieczek szkolnych.

wstecz
dalej
Slider

Zimowiska

Wydrukuj E-mail
(6 głosów)

Ofertę przygotowano z myślą o organizatorach wyjazdów dla dzieci i młodzieży szkolnej do lat 19. Z oferty może skorzystać każda grupa zorganizowana dzieci i młodzieży szkolnej licząca co najmniej 10 osób z opiekunem korzystająca z wypoczynku min. 3 doby. Zapraszamy do współpracy szkoły, organizacje dziecięce i młodzieżowe, fundacje itp.

Z oferty można skorzystać w dowolnym terminie uzgdnionym z pracownikiem pensjonatu w okresie ferii zimowych. Po dokonaniu rezerwacji wymgamy podpisania umowy i dokonania przedpłaty.

Świadczenia wliczone w cenę:

noclegi w pokojach z łazienkami i TV,
codzienne śniadania,
codzienne obiadokolacje w pakiecie HB,
codzienne obiady i kolacje w pakiecie FB,

Usługi bezpłatne:

parking na terenie obiektu,
Wi-Fi,
pobyt 1 osoby na każde 15 miejsc pełnopłatnych,
drewno na 1 ognisko (1 na tydzień),
możliwość przechowania sprzętu narciarskiego,
możliwość korzystania z grilla.

Jeżeli grupie będą przysługiwały świadczenia bezpłatne, a nie zostaną one zrealizowane w wyniku rezygnacji grupy, zmiany planów, brak odpowiedniej pogody i innych czynników niezależnych od pensjonatu to z tego tytułu grupie nie przysługuje rekompensata czy też obniżenie wysokości ceny.

Cennik:

Cennik obowiązujący w sezonie zimowym 2022.

Powyższy cennik dotyczy tylko grup zorganizowanych dzieci i młodzieży szkolnej. Opiekunowie dla celów rozliczeniowych liczeni są jak uczestnicy. Jedna osoba kadry na każde 15 pełnopłatnych miejsc przebywa bezpłatnie. Warunki cenowe wg powyższego cennika dotyczą grup liczących min. 10 osób.

Pakiet HB - obejmuje nocleg, śniadanie i obiadkolację
Pakiet FB - obejmuje nocleg, śniadanie, obiad i kolację

Cena wstępu do SPA obejmuje nielimitowaną możliwość korzystania z saun i jacuzzi. Opłatę pobiera się od całej grupy tzn. jeżeli grupa liczy np. 12 osób to opłatę pobiera się przy założeniu, że ze SPA będzie korzystało 12 osób (nie ma tu znaczenia ile osób w rzeczywistości ze SPA skorzysta). Wstęp dla grupy można wykupić na jeden wybrany dzień lub na cały okres pobytu. Wówczas opłata jest pobierana w zależności od ilości zamówionych dni. Jeżeli ze SPA chcą korzystać tylko pojedyncze osoby w wybranej dla siebie dowolnej porze (w godzianch otwarcia) to dokonują opłaty zgodnie z cennikiem ogólnym. Ze SPA można korzystać tylko w obecności opiekuna (bez względu na wiek).
Cena wstępu do SPA nie obejmuje wstępu do groty solnej. Z groty solnej można korzystać pod opieką opiekuna wg cen z cennika ogólnego. Za wstęp do groty solnej pobierana jest opłata od każdej osoby (nawet od opiekunów zwolnionych z odpłatności za inne świadczenia).
Opiekunowie zwolnieni z odpłatności w ramach zwolnienia korzystają z tych samych świadczeń co ma zamówiona cała grupa. Jeżeli grupie przysługują miejsca bezpłatne, a dokonała zakupu wstępu do SPA to dla takiej osoby wstęp jest także bezpłatny.
W cenie pobytu w opcji FB i HB wliczono dwudaniową(y) obiad/obiadokolację. W ramach obiadu/obiadokolacji nie ma możliwości wyboru dań z karty menu. Jeżeli przy przygotowaniu obiadu/obiadokolacji wymagane będzie dostosowanie się do diety stosowanej przez naszych gości to należy z pracownikiem recpecji uzgodnić czy istnieje możliwość przygotowania dań w ramach danej diety. W takim przypadku dostosowanie menu do konkretnej diety związane jest z dopłatą w wysokości 10 zł/os. za każdy dzień.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16:00 w dniu przyjazdu i kończy o godz. 11:00 w dniu odjazdu.


Skomentuj

Aby wyszukać wciśnij enter
Aby wyszukać wciśnij enter

Zielone Wzgórze - Esencja Wypoczynku

Pensjonat Zielone Wzgórze
Bolesławów 52-53
57-550 Stronie Śląskie

(+48) 790 500 503
recepcja@zielonewzgorze.eu

Recepcja czynna

Pn. - Pt.
od 14:00 do 22:00
Sobota
od 13:00 do 23:00
Niedziela
od 13:00 do 22:00

Odwiedź nas