O nas

Zielone Wzgórze - Esencja Wypoczynku

O pensjonacie

Pensjonat Zielone Wzgórze położony jest 605 m n.p.m w malowniczej miejscowości Bolesławów. Bolesławów to wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim, w gminie Stronie Śląskie w dolinie pomiędzy Masywem Śnieżnika a Górami Bialskimi, u zbiegu rzek Morawka i Kamienica. W budynku pensjonatu znajduje się 13 pokoi, restauracja oraz strefa SPA w skład której wchodzi jacuzzi, dwie sauny oraz grota solna. Do dyspozycji gości oddajemy także altanę grillową, miejsce ogniskowe oraz plac zabaw.

Pensjonat został oddany do użytku 17 lutego 2014r. i w tym samy roku został zaszeregowany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego jako pensjonat dwugwiazdkowy.

Traveller Review Awards

Nagrody Traveller Review Awards to coroczne wyróżnienie partnerów portalu booking.com  za wyjątkową gościnność, o której świadczą oceny wystawiane przez podróżujących po pobycie .

Orły Turystyki

Jesteśmy laureatem konkursu Orły Turystyki. Według organizatorów konkurs został stworzony, aby spośród istniejących na rynku firm wyróżnić te najlepsze. Ranking sporządzany jest na podstawie najpopularniejszych serwisów z opiniami

Szukaj