pokoje
SPA

grota solna, suna infrared, sauna fińska, jacuzzi

grota solna, suna infrared, sauna fińska, jacuzzi

grota solna, suna infrared, sauna fińska, jacuzzi

Slider

Pensjonat Zielone Wzgórze oferuje swoim gościom możliwość korzystania z sauny na podczerwień, sauny fińskiej, groty solnej i jacuzzi.Jest to wspaniały zakątek naszego obiektu, gdzie w sposób magiczny pozwolimy Państwu schować się przed całym światem i uzyskać harmonię między ciałem, umysłem i duszą. Niemal natychmiast po przekroczeniu progu SPA zostaną Państwo wprawieni w stan błogości i relaksu. Towarzyszyć Państwu będzie nastrojowe światło, świergot ptaków oraz relaksująca muzyka.

Jacuzzi

Interior Design Joomla Template
Jacuzzi

Jacuzzi służy do masażu wodnego całego ciała. System dysz oraz regulacja siły masażu pozwala zrelaksować mięśnie, a także umysł.

Regularna kąpiel w jacuzzi nie tylko leczy, ale powoduje także poprawę samopoczucia, krążenia, zmniejsza dolegliwości bólowe układu kostno-stawowego oraz doskonale usuwa zmęczenie. Siła oddziaływania hydromasażu jest większa niż masaż klasyczny ze względu na termiczne i hydrostatyczne działanie wody. 

Grota

Interior Design Joomla Template
Grota solna

Grota solna ma taki mikroklimat jak ten, który jest nad morzem. Czyste powietrze, zjonizowane dzięki soli, odpręża i wspomaga leczenie wielu chorób.

W mikroklimacie groty solnej uwalniają się istotne dla zdrowia, dobrego samopoczucia człowieka oraz prawidłowej pracy i ochrony organów wewnętrznych pierwiastki takie jak jod, wapń, żelazo i magnez, potas, brom i selen, który wpływa szczególnie na wygląd i kondycję skóry, a także miedź, która ma silne działanie antygrzybiczne. 

Sauna

Interior Design Joomla Template
Sauna infrared

Sauna infrared to sauna na podzerwień. Działanie sauny Infrared można określić jako lecznicze mające szerokie zastosowanie w rehabilitacji.

W saunie infrared ciało poddawane jest elektromagnetycznemu promieniowaniu podczerwonemu o długości fal od 700 do 15 000 nm. Promieniowanie podczerwone to dobroczynne promieniowanie elektromagnetyczne, które stanowi 40% promieniowania słonecznego. W związku z tym można powiedzieć, że w saunie korzystamy z działania słońca - dającego ciepło i dobre samopoczucie psychofizyczne, bez udziału szkodliwych promieni UV. 

Sauna

Interior Design Joomla Template
Sauna fińska

Sauna fińska nazywana również sauną suchą jest wspaniałą alternatywą dla osób szukających relaksu. Wysokie temperatury panujące w saunie mają wpływ nie tylko na ciało, ale także na samopoczucie.

Sauna fińska w istotny sposób wpływa na organizm człowieka. W efekcie działania wysokiej temperatury dochodzi do obniżenia ciśnienia krwi, zwiększenia czynności serca oraz wymywania toksyn z wnętrza organizmu. Ponadto sauna relaksuje mięśnie i działa odstresowująco. Sauna fińska to idealna metoda umożliwiająca poprawę ogólnej wydolności organizmu, a także stanu zdrowia.  

Cennik

Cennik nie dotyczy usług wliczonych w cenę pakietów pobytowych.

Czy wiesz na czym polega poprawna kultura saunowania?

Pobierz ulotkę wydaną przez Polskie Towarzystwo Saunowe
Aby wyszukać wciśnij enter
Aby wyszukać wciśnij enter

Zielone Wzgórze - Esencja Wypoczynku

Pensjonat Zielone Wzgórze
Bolesławów 52-53
57-550 Stronie Śląskie

(+48) 790 500 503
recepcja@zielonewzgorze.eu

Recepcja czynna

Pn. - Pt.
od 14:00 do 22:00
Sobota
od 13:00 do 23:00
Niedziela
od 13:00 do 22:00

Odwiedź nas