Propozycja dla grup szkolnych 
dzieci i młodzieży

Zielone Wzgórze - Esencja Wypoczynku

Ofertę przygotowano z myślą o organizatorach wyjazdów dla dzieci i młodzieży szkolnej. Z oferty może skorzystać każda grupa zorganizowana dzieci i młodzieży szkolnej licząca co najmniej 10 osób z opiekunem. Zapraszamy do współpracy szkoły, organizacje dziecięce i młodzieżowe, fundacje itp.

Z oferty można skorzystać w dowolnym terminie uzgodnionym z pracownikiem pensjonatu za wyjątkiem weekendów,  świąt i okresów objętych cennikiem specjalnym. Oferta nie dotyczy pobytów w czasie wakacji i ferii zimowych.

Świadczenia wliczone w cenę jednostkową:
  • nocleg w pokojach z łazienkami i TV,
  • śniadanie (wydawane w formie szwedzkiego stołu od godz. 8:00 do 10:00),
  • obiadokolacja (dwa danie, napój)
Usługi bezpłatne:
  • parking na terenie obiektu,
  • Wi-Fi,
Cennik
Podane ceny wyrażone są w PLN.

Cena brutto
Pokój 1 osobowy 110,00
Pokój 2 osobowy 220,00
Pokój 3 osobowy 330,00
Pokój 4 osobowy 440,00
Nocleg na sofie ( w tym śniadanie i obiadokolacja) dla dodatkowej osoby ponad limit miejsc w pokoju. Nocleg na sofie możliwy jest w pokoju nr 1, 2, 5, 6, 7, 11) 110,00
Uwagi
  1. W cenie pobytu wliczono dwudaniową obiadokolację. W ramach obiadokolacji nie ma możliwości wyboru dań z karty menu. Jeżeli przy przygotowaniu obiadokolacji wymagane będzie dostosowanie się do diety stosowanej przez naszych gości to należy z pracownikiem recepcji uzgodnić czy istnieje możliwość przygotowania dań w ramach danej diety. W takim przypadku dostosowanie menu do konkretnej diety związane jest z dopłatą. Wysokość dopłaty ustalana jest indywidualnie w zależności od możliwości technicznych i rodzaju diety.
  2. Cena pobierana jest za pokój i jest niezmienna pod warunkiem, że w pokoju zakwaterowano co najwyżej tyle osób na ile przewidziany jest dany pokój. W związku z powyższym za zakwaterowanie w pokoju mniejszej ilości osób niż jest miejsc noclegowych zniżka nie przysługuje.
  3. Pakiet nie obejmuje możliwości korzystania z jacuzzi, saun oraz groty solnej. Kąpiel w jacuzzi, wstęp do sauny oraz groty solnej można zamówić oddzielnie zgodnie z cennikiem usług SPA.
  4. Uczestników grupy obowiązuje regulamin pensjonatu.
  5. Przy rezerwacji obowiązują Ogólne Warunki Rezerwacji.

Śniadanie

Śniadanie podajemy w formie szwedzkiego bufetu. Ideą takiej formy podania jest możliwość posilenia się bez ograniczeń pod warunkiem spożycia posiłku na miejscu (bez wynoszenia na zewnątrz restauracji).  W przypadku małej ilości osób śniadanie podajemy do stolika naszych gości.

Doba hotelowa

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16:00  w dniu przyjazdu i kończy o godz. 11:00 w dniu odjazdu.

Zarezerwuj

Zarezerwuj online.
 Skorzystaj za naszego systemu rezerwacji, który na bieżąco aktualizuje dostępność miejsc. System pozwala na wybranie pokoju oraz samodzielną kalkulację pobytu jak i dokonanie przedpłaty przy wykorzystaniu elektronicznych systemów płatności.
Szukaj