Polski Bon Turystyczny

Pensjonat Zielone Wzgórze przystąpił do programu Polski Bon Turystyczny. Polski Bon turystyczny stanowi wsparcie dla polskich rodzin w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. To elektroniczny dokument w formie 16-znakowego kodu o równowartości 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia oraz 1000 zł dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. 

Polskim Bonem Turystycznym można uregulować należności za pobyt w naszym pensjonacie pod warunkiem, że uczestniczy w nim dziecko. Jeśli pobyt realizowany będzie bez dziecka, jego kosztów nie rozliczycie Państwo u nas bonem.
  • Bonem można uregulować należność za pobyt rodziny nawet jeśli w ramach oferty dzieci przebywały w pensjonacie bezpłatnie.
  • Bon jest formą rozliczenia bezgotówkowego.
  • Za pomocą bonu możesz dokonać płatności za usługi hotelarskie do 31 marca 2022 r.
  • Za pomocą bonu możesz płacić wielokrotnie, aż do wykorzystania pełnej, przysługującej kwoty. 
  • Bon nie podlega wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze.

Aby skorzystać z bonu należy:
  1. Zarejestrować się w PUE ZUS (posiadać indywidualne konto) i aktywować Polski Bon Turystyczny. Na podany tam adres mailowy i SMS Gość otrzyma 16-znakowy kod, który posłuży do rozliczenia Państwa pobytu bonem.
  2. Pensjonat rozlicza należności bonem tylko za rezerwacje dokonane bezpośrednio w pensjonacie (telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem systemu rezerwacji on-line), a także za pośrednictwem systemów rezerwacji, w których jest możliwość wyboru płatności bonem. Nie ma możliwości rozliczenia płatności bonem jeżeli wartość dokonanej przedpłaty przewyższa wartość zamówionych świadczeń.
  3. Podczas zameldowania recepcjonistka/recepcjonista poprosi o 16 znakowy kod, który wprowadzi do odpowiedniej aplikacji obsługiwanej przez ZUS. W ten sposób nastąpi blokada określonej wartości środków na poczet pobytu. Działanie recepcjonisty będzie wymagało uwierzytelnienia, dlatego otrzymacie Państwo SMS z kodem PIN, który potrzebujemy do dokończenia blokady środków na Państwa koncie na poczet realizowanej u nas rezerwacji. W tym procesie niezbędne jest, aby mieli Państwo dostęp do telefonu wykazanego podczs rejestracji w PUE ZUS.
  4. Pozostałą część należności z tytułu rezerwacji opłacacie Państwo kartą lub gotówką podczas zameldowania. Różnicę może uregulować także w inny akcpetowany przez obiekt sposób np. punktami z programu myBenefit.  W związku z tym, że pobyt jest co do zasady realizowany na rzecz dziecka to nie może on być jednocześnie pobytem biznesowym. Paragon lub faktura za płatność bonem turystycznym będzie wystawiona na osobę fizyczną.
  5. Płatność bonem jest możliwa pod warunkiem, że w pobycie uczestniczy dziecko. Recepcjonista odmówi przyjęcia płatności bonem gdy w pobycie nie uczestniczy dziecko. W takim przypadku jeżeli gość nie dokona płatności w inny sposób to. ew. rezygnacja z pobytu traktowana jest jako anulacja rezerwacji z winy gości, a ew. przedpłata ulega rozliczeniu na zasadach określonych przez Ogólne warunki rezerwacji.
Image
Image
Image

Aktywacja bonu

Wakacje już za:

Jesteś miłośnikiem wypoczynku nad morzem ?

Zapoznaj się z ofertą wypoczynku w naszych ośrodkach nad morzem.

Aby wyszukać wciśnij enter
Aby wyszukać wciśnij enter

Zielone Wzgórze - Esencja Wypoczynku

Pensjonat Zielone Wzgórze
Bolesławów 52-53
57-550 Stronie Śląskie

(+48) 790 500 503
recepcja@zielonewzgorze.eu

Recepcja czynna

Pn. - Pt.
od 14:00 do 22:00
Sobota
od 13:00 do 23:00
Niedziela
od 13:00 do 22:00

Odwiedź nas