Wydrukuj tę stronę

Pakiet Weekendowy

Czytany 486 razy.
Skomentuj jako pierwszy!

(2 głosów)

Pakiet znajduje się w ofercie cały rok za wyjątkiem okresu Świąt Bożego Narodzenia oraz Świąt Wielkanocnych.Pakiet obejmuje pobyt od piątku od godz. 16:00 do niedzieli do godz. 11:00.

Świadczenia wliczone w cenę:

2 noclegi w pokojach z łazienkami i TV,
2 śniadania (wydawane od godz. 8:00 do godz. 10:00),
nielimitowana możliwość korzystania z saun (w godzinach otwarcia),
wstęp do groty solnej - 1 seans dziennie dla 1 os.,

Usługi bezpłatne:

parking na terenie obiektu,
Wi-Fi,
nielimitowana możliwość korzystania z jacuzzi (w godzinach otwarcia ).

Wyżywienie:

śniadania wliczone w cenę pakietu;
20% rabatu na dania z karty menu restauracji znajdującej się w pensjoancie.

Cennik:

1) Za dzieci do lat 3 nie pobieramy opłaty pod warunkiem, że nie będą korzystały z wyżywienia oraz oddzielnego miejsca przy stole i miejsca do spania. Jeżeli chcemy aby dziecko miało oddzielne łóżko wówczas należy za dziecko wnieść opłatę jak w cenniku w pozycji: dziecko do 8 roku życia

2) Cennik nie dotyczy okresu 10-12.04.2020r. , 30.04-02.05.2020r. i 10-13.06.2020r.

3) Pobyt można przedłużyć o dowolną ilość dni zachowując prawo do tych samych świadczeń co obejmuje pakiet. Wówczas każdej osobie przysługuje codzinne śniadanie, rabat na posiłki w restauracji, codzienna nielimitowana możliwość korzystania z saun i jacuzzi (jacuzzi poza okresem sezonu letniego, zimowego i okresu świąt czynne jest tylko w weekendy) oraz 1 seansu dziennie w grocie solnej.

W przypadku zakwaterowania mniejszej ilości osób niż miejsc noclegowych w pokoju do opłaty doliczamy 40% od każdego niewykorzystanego miejsca w pokoju.
Pakiet obejmuje śniadania wydawane od godz. 8:00 do godz. 10:00. Dodatkowe posiłki można zakupić w znajdującej się w pensjonacie restauracji. Dla osób, które zakuoiły ten pakiet udzielamy 20% rabatu na wszystkie dania z karty menu.

W sobotę w restauracji mogą być organizowane wieczorki taneczne. W tym czasie nie jesteśmy w stanie zagwarantować ciszy nocnej do czasu zakończenia imprezy. Standardowo impreza trwa od godziny 20:00 do godziny 2:00.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16:00 w dniu przyjazdu i kończy o godz. 11:00 w dniu odjazdu.