Wydrukuj tę stronę

Weekend dla dwojga

Czytany 3357 razy.
Skomentuj jako pierwszy!

(7 głosów)

Pakiet znajduje się w ofercie cały rok za wyjątkiem okresu Świąt Bożego Narodzenia oraz Świąt Wielkanocnych. Cena pakietu obejmuje pobyt dwóch osób dorosłych.

Świadczenia wliczone w cenę:

2 noclegi w pokojach z łazienkami i TV dla 2 osób,
2 śniadania dla 2 osób (wydawane od godz. 8:00 do godz. 10:00),
20% rabatu na dania z karty menu w naszej restauracji,
1 romantyczna uroczysta kolacja przy winie, muzyce i świecach w drugim dniu pobytu,
butelka wina, czekoladki i kwiaty w pokoju na powitanie,
romantyczny wystrój pokoju: płatki róż, świece,
nielimitowana możliwość korzystania z saun (w godzinach otwarcia),
wstęp do groty solnej - 1 seans dziennie dla 1 os.,

Usługi bezpłatne:

parking na terenie obiektu,
Wi-Fi,
nielimitowana możliwość korzystania z jacuzzi (w godzinach otwarcia ).

Usługi dodatkowo płatne:

Istnieje możliwość skorzystania z jacuzzi na wyłączność. Z jacuzzi na wyłączność można skorzystać od godz. 22:00 do godz. 23:00 w piątek lub sobotę, a także w godzinach porannych w sobotę lub niedzielę między godz. 8:00 i 10:00. W przypadku dużego zainteresowania decyduje kolejność zgłoszenia. Proponujemy rezerwację takiej usługi na etapie składania rezerwacji pobytu. Cena takiej usługi wraz butelką wina podaną do jacuzzi to 150 zł

Cennik:

1) Cennik nie dotyczy okresu Świąt Wielkanocnych.

W przypadku zakwaterowania mniejszej ilości osób niż miejsc noclegowych w pokoju do opłaty doliczamy 40% od każdego niewykorzystanego miejsca w pokoju.
Cennik obejmuje pobyt 2 osób dorosłych. Cena pakietu nie przewiduje pobytu dzieci. Jeżeli zaplanowano w tym samym czasie pobyt dzieci planujemy dla nich zakupić Pakiet Weekendowy.
W cenie pobytu wliczono dwudaniową obiadokolację wydawaną w dniu przyjazdu. W ramach obiadokolacji nie ma możliwości wyboru dań z karty menu. Jeżeli przy przygotowaniu obiadokolacji wymagane będzie dostosowanie się do diety stosowanej przez naszych gości to należy z pracownikiem recpecji uzgodnić czy istnieje możliwość przygotowania dań w ramach danej diety. W takim przypadku dostosowanie menu do konkretnej diety związane jest z dopłatą w wysokości 10 zł/os..

W sobotę w restauracji mogą być organizowane wieczorki taneczne. W tym czasie nie jesteśmy w stanie zagwarantować ciszy nocnej do czasu zakończenia imprezy. Standardowo impreza trwa od godziny 20:00 do godziny 2:00.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16:00 w dniu przyjazdu i kończy o godz. 11:00 w dniu odjazdu.