Ofertę przygotowano z myślą o organizatorach wypoczynku dzieci i młodzieży szkolnej. Z oferty może skorzystać każda grupa zorganizowana dzieci i młodzieży szkolnej do lat 19 licząca co najmniej 10 osób z opiekunem. Zapraszamy do współpracy biura turystyczne, stowarzyszenia, organizacje dziecięce i młodzieżowe, fundacje itp.

 
 
 

Z oferty można skorzystać w dowolnym terminie uzgdnionym z pracownikiem pensjonatu w okresie od 20.06.2019r. do 31.08.2019r.

 
 
 
noclegi w pokojach z łazienkami i TV,
codzienne śniadania,
codzienne obiady;
codzienne kolacje.
 
 
 
parking na terenie obiektu,
Wi-Fi,
pobyt 1 osoby na każde 15 miejsc pełnopłatnych,
1 dyskoteka w restauracji dla grup zorganizowanych liczących min. 30 osób przy pobycie min. 3 noce. (nie częściej niż 1 na tydzień>
 

Jeżeli grupie będą przysługiwały świadczenia bezpłatne, a nie zostaną one zrealizowane w wyniku rezygnacji grupy, zmiany planów, brak odpowiedniej pogody i innych czynników niezależnych od pensjonatu to z tego tytułu grupie nie przysługuje rekompensata czy też obniżenie wysokości ceny.

 
 

 
 Powyższy cennik dotyczy tylko grup zorganizowanych dzieci i młodzieży szkolnej. Opiekunowie dla celów rozliczeniowych liczeni są jak uczestnicy. Jedna osoba kadry na każde 15 pełnopłatnych miejsc przebywa bezpłatnie. Warunki cenowe wg powyższego cennika dotyczą grup liczących min. 10 osób.

 
 

Cena wstępu do SPA obejmuje nielimitowaną możliwość korzystania z saun i jacuzzi. Opłatę pobiera się od całej grupy tzn. jeżeli grupa liczy np. 12 osób to opłatę pobiera się przy założeniu, że ze SPA będzie korzystało 12 osób (nie ma tu znaczenia ile osób w rzeczywistości ze SPA skorzysta). Wstęp dla grupy można wykupić na jeden wybrany dzień lub na cały okres pobytu. Wówczas opłata jest pobierana w zależności od ilości zamówionych dni. Jeżeli ze SPA chcą korzystać tylko pojedyncze osoby w wybranej dla siebie dowolnej porze (w godzianch otwarcia) to dokonują opłaty zgodnie z cennikiem ogólnym. Ze SPA można korzystać tylko w obecności opiekuna (bez względu na wiek).

 

Cena wstępu do SPA nie obejmuje wstępu do groty solnej. Z groty solnej można korzystać pod opieką opiekuna wg cen z cennika ogólnego. Za wstęp do groty solnej pobierana jest opłata od każdej osoby (nawet od opiekunów zwolnionych z odpłatności za inne świadczenia).

 

Opiekunowie zwolnieni z odpłatności w ramach zwolnienia korzystają z tych samych świadczeń co ma zamówiona cała grupa. Jeżeli grupie przysługują miejsca bezpłatne, a dokonała zakupu wstępu do SPA to dla takiej osoby wstęp jest także bezpłatny.

 
 
 posiłki i napoje w restauracji - zgodnie z cennikiem restauracji,
 możliwość korzystania ze SPA,
 seanse w grocie solnej,
 prowiant na powrót lub wycieczkę.
 
 

Obiekt posiada ważną opinię Powiatowego Komendanta Straży Pożarnej potwierdzającej spełnienie przez obiekt wymagań przeciwpożarowych.

 

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 w dniu przyjazdu i kończy o godz. 11:00 w dniu odjazdu.

Lato 2018

Lato 2019

Lato nad morzem

Partnerzy

pensjonaty Bolesławówpensjonat Pensjonat Zielone Wzgórze