SPA

"Zielone Wzgórze" oferuje swoim gościom możliwość korzystania z sauny na podczerwień, sauny fińskiej, groty solnej i jacuzzi.Jest to wspaniały zakątek naszego obiektu, gdzie w sposób magiczny pozwolimy Państwu schować się przed całym światem i uzyskać harmonię między ciałem, umysłem i duszą. Niemal natychmiast po przekroczeniu progu SPA zostaną Państwo wprawieni w stan błogości i relaksu. Towarzyszyć Państwu będzie nastrojowe światło, świergot ptaków oraz relaksująca muzyka.

Cennik nie obejmuje wypożyczenia ręcznika. Wypożyczenie ręcznika płatne dodatkowo: 5,00 zł

Grota solna

Sól jest jonizatorem, poprawia jakość powietrza, produkując jony ujemne, które w dużych ilościach znajdują się nad morzem, przy wodospadach i po burzy.

Jacuzzi

Jacuzzi  służy do masażu wodnego całego ciała. System  dysz wodno-powietrznych oraz regulacja siły masażu pozwala zrelaksować mięśnie, a także umysł. 

Sauna IR

Naukowcy dowiedli, iż nagrzewanie promieniami podczerwonymi przynosi rezultaty lecznicze w różnych dolegliwościach i jednostkach chorobowych

Sauna fińska

Znakomite właściwości sauny fińskiej doceniono już setki lat temu. Wysokie temperatury panujące w saunie mają wpływ nie tylko na ciało, ale także na samopoczucie.

Lato nad morzem

Partnerzy

pensjonaty Bolesławówpensjonat Pensjonat Zielone Wzgórze